Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

2 posters

dansöze paRa takaRkeN yakaLanaN kocaNın yaLanLarı =))

miNe
    miNe
    5.Derece
    5.Derece

Kadın
    Müzik Türü</b></s> : RocK
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

dansöze paRa takaRkeN yakaLanaN kocaNın yaLanLarı =)) Empty dansöze paRa takaRkeN yakaLanaN kocaNın yaLanLarı =))

Mesaj tarafından miNe Perş. Eyl. 11 2008, 16:12

<table width="100%"><tr><td>hayatim ne para sıkıştırmasI ya?!elimdeki kredi karti bi kere...dansözün gögüslerinin arasindan kartimi geciriorum.sen demedin mi hesabi öde diye?buranin pos makineleri böyleyse benim ne sucum var canim?"

"yani nasil da hazirsin kizmaya!!anlamadan dinlemeden,hayret bişiisin yani.eski paralar tedavülden kalkmadan elimizden cikarmamiz gerekmiyor mu?ben de onu yapiyorum iste.sus biraz dansöz cakacak eski para taktigimi"

"aaaaaaaaa!..sen burdaysan bu kadin kim?aaaaaaa dansöz...ben de sen pistte oynarken terledin,sicak basti da üstünü cikardin saniyorum..kendimce telas yapmisim,gögüslerini kapatmak icin ugrasiyorum..hah hah hah..ee sen de dansöz gibi oynama hayatim,karistiriyorum.."

"senin dünyadan haberin yok..hesap kol gibi geldi.dansöze para sıkıştırıyor numarası yapip daha önceden sıkıştırılan paralari araklamaya calisiyorum..sen de öyle bagir..aferin!sabaha kadar asagida bulasik yikarken sorarim ben sana"

"sen tanimıyorsun kocani..hobi olarak tipla ilgileniyorum ben..ihtisas alanim da gögüsler..hanimefendiye mamografi yapiyorum..sag gögüste kücük bi kütle var gibi sanki..ince iğne biyopsisi yapmam lazim sonra..."

"dur be kadin,dur be..tam kiskanclik yapacak zamani buldun.masaya hesap geldi görmüyor musun?ellerim mesgulmüs gibi yapiyorum ki,belki birinin benden önce eli cebine gider de hesaptan yirtariz die..caktirmasana"

"eveeeeeeeet,hazir misiniz arkadaslar cekiyorum...19 cikti.hadi ama 2.cinko cikmadi mi kimsede?peki tamam daha karistirip cekicem diplerden.."

"inan karistirmisim hayatim,ben bunlar senin sandim..insan insana benzer derler ya,gögüs de gögüse benzermis demek ki..bak gördün mü seninkilerin aynisi hayatim..."

</TD></TR></TABLE>
    alıntı
    Dj_BuRaK
    Dj_BuRaK
    3.Derece
    3.Derece

Erkek
    Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

dansöze paRa takaRkeN yakaLanaN kocaNın yaLanLarı =)) Empty Geri: dansöze paRa takaRkeN yakaLanaN kocaNın yaLanLarı =))

Mesaj tarafından Dj_BuRaK Perş. Eyl. 11 2008, 17:11

gül paylasım güzel emegine saglık

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07 2024, 00:37