Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Batmanda çatışma: 1ölü

Keten*Prenses
    Keten*Prenses
    5.Derece
    5.Derece

Kadın
    Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu Batmanda çatışma: 1ölü

Mesaj tarafından Keten*Prenses Ptsi Ağus. 25 2008, 13:27

<table valign="top" align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td valign="top">]</td></tr></table>
    BATMAN'ın
    Sason İlçesi'nin kırsal kesiminde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında
    çıkan çatışmada, Jandarma Er Fahri Tekdoğan şehit oldu.

Bölgede arama tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçleri, dün saat 22.00
    sıralarında Sason'un kırsal kesiminde bir grup PKK'lı teröristle karşılaştı.
    Çıkan çatışmada ilk açılan ateşte Jandarma Er Fahri Tekdoğan ağır yaralandı.
    Batman Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tekdoğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen
    şehit oldu. Güvenlik güçleri, teröristleri etkisiz hale getirmek için
    başlattıkları operasyonları sürdürüyor.
    BABASIYLA KONUŞTU, 4 SAAT SONRA ŞEHİT OLDU

Batman'ın Sason İlçesi'nde çıkan
    çatışmada şehit olan 20 yaşındaki Jandarma er Fatih Tekdoğan'ın acı haberi baba
    ocağı olan Mersin'in Huzurkent Beldesi'ndeki evine ulaştı.

Oğluyla şehit olmadan 4 saat önce
    konuştuğunu anlatan şehidin babası 44 yaşındaki Abbas Tekdoğan, "Akşam oğlum
    telefonla beni aradı. Baba canım sıkılıyor, karakolda uzanıyorum, dedi. Telefonu
    kapattıktan sonra burada şiddetli yağmur yağdı. Sabaha karşı Jandarmalar oğlumun
    şehit olduğu haberini verince inanamadım. 'Ben daha akşam görüştüm nasıl böyle
    bir şey olabilir?' diyerek şaşırdım" dedi. 3 aylık evli olduğu öğrenilen şehidin
    eşi ve annesi sinir krizleri geçirdi.

Forum Saati Paz Nis. 28 2024, 08:34