Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

görgüsüzlüğün de bukadar !!!

Keten*Prenses
    Keten*Prenses
    5.Derece
    5.Derece

Kadın
    Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu görgüsüzlüğün de bukadar !!!

Mesaj tarafından Keten*Prenses Ptsi Ağus. 25 2008, 13:45

Sünnet için helikopter ve stadyum kiraladı

İsmail Dengiz, "Sünnet töreninin uzun yıllar konuşulması için stadyum ve
    helikopter kiraladım. Üç gün üç gece sürecek düğüne katılımın fazla olması için
    gazeteye ilan da verdim. Oğlum için tüm servetimi harcamaya hazırım"
    dedi.

BURSA’nın ünlü emlakçılarından 48 yaşındaki İsmail Dengiz, 11
    yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz’in sünnet düğünü için stadyum ve helikopter
    kiraladı. Sünnet olan oğlu, eşi ve iki kızıyla birlikte bir saatlik kirası 2 bin
    596 euro olan helikopterle kent üzerinde tur atan İsmail Dengiz ve ailesi,
    düğünün yapıldığı Merkez Nilüfer İlçesi’ndeki Kayapa Stadyumu’na da helikopterle
    indi.

Bursa’da konut, arsa, arazi, bahçe tarla alım satımı yapan, daha
    çok merkez ve ilçelerdeki arazileri peşin parayla alıp imara açıldıktan sonra
    sanayi kuruluşlarına satması ve büyük projelerde danışmanlık yapmasıyla bilinen
    1976 yılından beri faaliyet gösteren Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi’nin
    Yönetim Kurulu Başkanı İmam Hatip Lisesi Mezunu İsmail Dengiz, oğlu Tahsin
    Dengiz için üç gün üç gece süren sünnet düğünü yaptı. Düğün için beş bin
    davetiye dağıtan İsmail Dengiz, yerel bir gazeteye de tam sayfa davet ilanı
    verdi.

22 Ağustos Cuma günü Kayapa Stadyumu’nda başlayan düğünde Ankara Kocatepe Camisi imamı İsmail Coşar, Bursa’daki
    camilerden Ulucami, Emirsultan, Yeşilcami ve Üftade camileri imamları, Kuran ve
    Mevlit okudu. Ayrıca semazenlerin gösterisi izlendi.

Helikopterle tur

Düğünün ikinci günü
    olan dün sünnet çocuğu Tahsin Dengiz babası İsmail, annesi Pembe, ablaları
    Fahriye Dengiz ile Beytiye Babule’yle birlikte helikopterle kent turu attı.
    Ardından da düğünün yapıldığı stadyuma helikopterle indi.

Düğünde Hüner
    Coşkuner ve Mine Koşan stada kurulan sahnede mini konser verdi. Tahsin Dengiz,
    babasının şarkı söyleyen Hüner Coşkuner’in başından aşağı saçtığı 10’ar YTL’lik
    banknotları görünce, sahneye koşup yere düşen paraları toplayın cebine koydu. Bu
    durum düğüne katılanlar tarafından ilgiyle izlendi. Düğünün 3’üncü günü olan
    bugün ise Kayapa Belde Belediyesi ölünde mehter takımı gösteri yaptı, düğüne
    katılan davetlilere tavuklu pilav ve ayran ikram edildi.

Siyasete
    gireceğim

Düğünün ikinci günü helikopter gezisinin ardından basın mensuplarının ısrarlı
    sorusu üzerine siyasete gireceğini belirten İsmail Dengiz, "Bu sünnet düğünü ile
    aynı zamanda Kayapa’yı da tanıtmış olduk. Benim de siyasi bir görüşüm var. Ben
    de milletvekilliğine adayım, parayı da ondan harcıyorum. Bugünden itibaren
    adayım" dedi..

Evlenirken F-16 kiralayacağım

Etli
    pilav, helva ve meyvenin ikram edildiği sünnet düğününe gelen 2 bin 500 kişiyle
    tek tek ilgilenen işadamı İsmail Dengiz, "Küçük kızımdan 15 yıl sonra dünyaya
    gelen oğluma babamın adını verdim. Sünnet düğününün uzun yıllar konuşulması için
    stadyum ve helikopter kiraladım. Üç gün üç gece sürecek düğüne katılımın fazla
    olması için gazeteye ilan da verdim. Oğlum Tahsin için tüm servetimi harcamaya
    hazırım" diye konuştu. İsmail Dengiz, kızı Beytiye’nin düğünü de aynı stadyumu
    kiralayıp orada yaptığını söyledi.

Gazetecilerin, sünnet düğününün
    maliyetiyle ilgili sorusuna, "Para hiç sorun değil. Eşle dostla oldu, herkesten
    Allah razı olsun, ben itibarlı bir adamım, bunu eşle dostla yaptık" diye yanıt
    veren işadamı Dengiz, oğluna evlenirken de düğününde F- 16 uçağına bindireceğini
    söyledi.

Dengiz’in oğlunun sünnet düğünü için Sönmez Havayolları’ndan
    kiralanan helikopterin saatlik ücretinin KDV dahil 2 bin 596 euro olduğu, İsmail
    Dengiz’in Cumartesi günü 18.00- 20.00 saatleri arasında kiraladığı helikopterin
    30 dakika uçtuğu belirtildi.

Forum Saati Paz Nis. 28 2024, 02:06