Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

İstediğiimizi Savaşarak Aldık.

MeLiHaNdRooo
    MeLiHaNdRooo
    Üye
    Üye

Erkek
    Müzik Türü</b></s> : Her Türlü
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

İstediğiimizi Savaşarak Aldık. Empty İstediğiimizi Savaşarak Aldık.

Mesaj tarafından MeLiHaNdRooo Ptsi Kas. 10 2008, 08:33

Aragones, haklı bir galibiyete imza attıklarını söyledi, "Biz artık daha fazlasını hedefliyoruz. Başarılı olmak için de her yolu deniyoruz" dedi.

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Luis Aragones, ilk derbisini kazanırken maç sonrası da bir hayli mutluydu. Dev maça kötü başladıklarını ve gergin olduklarını ifade eden İspanyol çalıştırıcı, "Erken yediğimiz gol sonrası bizim sinir katsayımız fazlasıyla arttı. Lincoln’ün golünün ardından oyunun kontrolünü elimize geçirdik ve önce beraberliği sağladık. İstediğimizi, sahada savaşarak aldık. Nasıl düşündüysek maç o şekle geldi" dedi.

Atmosfer mükemmeldi

Yıllarca başka ülkelerde Brezilya ve Arjantin’de derbilere tanık olduğunu ve stres yapmadığını ifade eden Aragones, sözlerini şöyle tamamladı: "Ben hayatım boyunca antrenörlüğümden çok belki de futbolcu olarak derbi oynamışımdır. Burada bu derbilerin daha ateşli olduğunu hissettim. Maçın atmosferi mükemmeldi ve böylesine bir maçta takımımla galibiyete ulaştığım için mutluyum. Her zaman için oynatmayı düşündüğüm futbol pasa dayalı futboldur. Ama bu 24 saatte olacak iş değil.Fenerbahçe olarak en iyisini yapmak için her yolu deniyoruz. Eleştiriliyorum ama çok fazla eleştiriler nasıl takımı yönetmem gerektiği konusunda bende bir değişikliğe yol açmıyor."

Forum Saati Çarş. Mayıs 08 2024, 10:16