Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK


~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0


  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın!

  Keten*Prenses
  Keten*Prenses
  5.Derece
  5.Derece

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 559
  Yaş : 28
  Nerden : CeheNneTTeN
  Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
  Rep : 0
  Tecrübe Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 22/08/08

  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Empty metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın!

  Mesaj tarafından Keten*Prenses Çarş. Kas. 26 2008, 19:26

  İşte metabolizma hızınızımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev buna göre kalori ihtiyacınızı hesaplamanın yöntemi ve zayıflamanızı kolaylaştıracak sihirli öneriler.

  Bazı kadınların ne kadar yüksek kalorili yiyecekler tüketseler demetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bir kilo bile almamalarımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev doğanın insanlığa yaptığı en zalim şakalardan biridir. Halbukimetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev pek çoğumuz bir çizburgere sadece uzaktan bakarak bile pantolonlarının daraldığını hissedecek kadar şanssızızdır. Her istediğini yiyebilen kadınları kıskanmamak mümkün değilmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev hele de onların metabolizmalarının biraz daha farklı çalıştığını düşünecek olursak: Metabolizmametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yiyecekleri önce kaloriye çeviripmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev daha sonra enerji olarak yakan biyokimyasal bir süreci ifade ediyor. Bu şanslı kadınlarınki oldukça hızlı çalışıyormetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev ne yazık ki biz bu faktörün değiştirilemez kaderimiz olduğunu düşünüyoruz. Ama neyse kimetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev günümüzde yapılan araştırmalarmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev artık hepimizin bu işleyişi kontrol edebileceğini gösteriyor. Belki tembellik eden metabolizmanızımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev hemen bir sürat motoruna dönüştüremezsiniz ama yazımızı okuyarakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev onu en iyi şekilde kullanmanın yollarını öğrenebilirsiniz.


  Nasıl mı? Pittsburgh Tıp Merkezi ve Kilo Kontrolü Merkezi Yöneticisi ve The Runner's Diet (Koşucunun Diyeti) kitabının yazarımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev Prof. Dr. Madelyn H. Fernstrom dinlenirken ya da çalışırken uygulayabileceğiniz bazı yöntemlerle bunu başarabileceğinizi söylüyor. Bunların arasında şok diyetlermetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev delicesine spormetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev besin takviyeleri ya da aç kalmak yok. Birkaç kilo vermek ya da kilonuzu korumak için tüyolarımızı dikkate alın. Bunlardan birkaçını ya da tamamını uyguladığınızda işe yaradığını göreceksiniz.

  METABOLİZMA: Ne kadar kalori almalıyız?

  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! W-metabolizma metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! M-metabolizma

  Bir kadının sabit metabolizma hızı (hayati vücut fonksiyonları için alması gereken kalori miktarı) 1.200- 1.600 arasında değişir.

  Erkeklerinki ise 1.400 ile 2.400 arasındadır.

  Kadınların kas yapısımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev erkeklerin üçte ikisi kadardır ve ne kadar kaslıysanızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanız o kadar hızlı çalışıyor demektir.

  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Organlar


  KALORİLER NEREYE GİDİYOR?

  Hayati vücut fonksiyonları için gerekli olan kalorilerin yüzde 60- yüzde 70 kadarı nefes almametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev kalp atışı ve beyin ile böbrekler gibi önemli organlarınız için harcanır. Geriye kalan yüzde 30-40'ı ise dokular ve kaslar için kullanılır.  Metabolizma hızını ve almanız gereken kaloriyi hesaplama cetveli ********>>>

  Metabolizmayı hızlandıran basit öneriler ********>>>  METABOLİZMA HIZINIZI VE GÜNLÜK KALORİ İHTİYACINIZI HESAPLAYIN

  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Metabolizma-hesap metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Kalori-hesap

  Kilonuzu 4metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev3 ile çarpın.
  Sonucu 655 ile toplayın.
  Boyunuzun (cm olarak) 4metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev7 ile çarpımını da ekleyin.
  Daha sonra yaşınız ile 4metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev7 nin çarpımını diğerlerinin toplamından çıkarın.
  İşte sabit metabolizma hızınızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Nokta.
  (bkz: örnek tablo**)

  Sabit metabolizma hızınızla tablodaki size uygun değeri çarparakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev almanız gereken günlük kalori miktarını bulun.

  ** Verilen örnekteki değerlermetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev 27 yaşındametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev 1metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev70 boyunda ve 58 kilo ağırlığına bir kadına aittir.


  YAĞ YAKMANIN GİZLİ VE EĞLENCELİ YÖNTEMLERİ

  Sağlıklı beslenerekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev sık yiyerekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev şok diyetler yapmadan her zamankinden daha ince görünmeniz mümkün. Nasıl mı? tabiki metabolizmanızı hızlandırarak! İşte sizi yormadan metabolizmanızı hızlandıracak basit ve eğlenceli yöntemlermetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Nokta.

  İÇECEKLERİNİZİ SOĞUK İÇİN

  "Susuz kalmak metabolizmanız dahil olmak üzeremetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bütün vücut fonksiyonlarınızın yavaş çalışmasına neden olur" diyor Pittsburgh Üniversitesi Tıp Merkezi Spor ve Beslenme Direktörü Leslie J. Bonci. O yüzdenmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev günde sekiz bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Hatta daha fazlasını içmenizmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanızı daha da hızlandıracaktır. İçeceklerinizi buzlu içmeniz durumundametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudunuz ısınmak için daha çok enerjiye ihtiyaç duyacağındanmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev daha fazla kalori yakacaktır.

  EGZOTİK BAHARATLAR TÜKETİN

  Genellikle Meksikametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev Taylandmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev Hint ve Çin mutfaklarında sıkça kullanılan ve her ikisi de kapsaisin içerenmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev acı kırmızı biber ile hardal tohumununmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudun daha çok kalori yakmasını sağladığını söylüyor Fernstrom. Bir araştırmametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bir çay kaşığı hardal ile bir çay kaşığı Tabasco yani acı sos tüketen kişilerin metabolizması yüzde 25 oranında daha hızlı çalıştığını kanıtlıyor. Bir restorana gittiğinizdemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bahsettiğimiz baharatları içeren baharatlı tavuk veya köri soslu bir yemek sipariş edebilirsiniz. "Yemeğinize baharat ekleyerekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev hem daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz hem de çok yemezsiniz" diyor Bonci.

  KARDİYO HAREKETLERİNİZİ DEĞİŞTİREREK ÇALIŞIN

  Sadece kardiyo yapmaktansametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev kollarınızı aşağı yukarımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bacaklarınızı sağa sola doğru açıp kapayarak zıplamakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudunuza çok yüklenmeden kardiyo çalışmak veya koşuya çıkmak gibi değişik ve aralıklı spor aktivitelerinde bulunmak metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Çalışma sırasındametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev üç dakika kendinizi zorlayın ve takip eden üç dakika içinde yavaşlayın. "Ağır bir spor aktivitesiylemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev daha az yoğun olanı değişimli olarak yaparakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev 30 dakika devam edin" diye öneriyor YMCA'in Spor Araştırma Direktörü Dr. Wayne Scott.

  ** Eğer 30 yaşın üzerindeyseniz: Metabolizmanız 20’li yaşlardan daha yavaş çalıştığı içinmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev üç dakika fazladan yoğun bir tempoda çalışmanız gerekir.

  ÇAY VEYA KAHVE İÇİN

  Araştırmalar sıcak ve soğuk çaylarda bulunan bir antioksidan olan EGCG'ninmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudun motorunu daha hızlı çalıştırdığını gösteriyor. Başka bir araştırmaya göre ise kadınlarmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bir büyük fincan yeşil çay veya oolong çayı içerekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmalarının iki saat boyuncametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yüzde 4 veya yüzde 10 daha hızlı çalışmasını sağlayabiliyorlar. Normal çay kafein de içerdiği için metabolizmanızı harekete geçirecektir. Kafein içeren diğer içecekler işe kahvemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev enerji içecekleri ve bazı gazlı içeceklerdir.

  AĞIRLIK ÇALIŞIN

  Kas yapmak ve kalori yakmak için önemli olan başka bir nokta ise ağırlıklar veya spor salonundaki aletlerle dayanıklılık çalışması yapmaktır. "10 hafta boyunca temel spor eğitimine devam ettikten sonrametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanız yüzde 6 oranında hızlanacak ve günde 75-100 kalori daha fazla yakmaya başlayacaksınız" diyor Westcott.

  Kas yapmak istiyorsanız 30 dakikalık çalışma boyuncametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev kalçanızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev sırtınızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev karnınızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev kollarınız ve bacaklarınız için yaptığınız hareketleri en az bir set (12 veya 15 tekrar) yapmanız gerekiyor. Her seansta iki ya da üç set yapmaya özen gösterin.

  SABAHLARI KALKAR KALKMAZ KAHVALTI EDİN

  "Sekiz saat veya daha fazla yemek yemediğiniz zamanmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanız durur" diyor New Orleans'daki Ochsner's Elmwood Spor Merkezi diyetisyeni Molly Kimball ve ekliyor: "Kahvaltı etmekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanın tekrar çalışmasını sağlar. Sabahları yenmesi gerekenlerin içindemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yüzde 50 kompleks karbonhidratlarmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yüzde 30 protein ve yüzde 20 yağ olması gerekir."

  Kahvaltı için vaktiniz mi yok? Ne kadar yoğun olsanız dametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev buna vakit yaratmanız gerekir. Çok tahıllı bir dilim ekmek üstünemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev fıstık ezmesi sürün veya peynir ile meyve yiyin. Daha yumuşak bir şey yemek istiyorsanız meyveli yoğurt da tüketebilirsiniz.


  SIK AMA AZ YİYİN

  Kilo vermenin sırrınınmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev birdenbire yemeyi kesmek olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Sonuç olarakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev ne kadar az yersenizmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudunuz da o kadar az kalori yakmak zorunda kalacaktırmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev öyle değil mi? Oysa durum çok farklı ne yazık ki: Aniden kalori almayı kestiğiniz andametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yemeğin daha az alınacağını hisseder ve çalışmasını durdurarakmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev depodakileri kullanmaya başlar. Diğer taraftan dametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev daha sık ama daha az yersenizmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizmanız hızlanır ve gün boyunca hızlı çalışmaya devam ederekmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev kalori yakma işlemini sürdürür. "Yemek yemek metabolizmanızın çalışmasını devam ettiren bir işlemdir çünkü vücudunuz sindirim işlemini yaparkenmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev bir yandan da enerji harcar" diye açıklıyor Bonci. "Yaklaşık dört şatte birmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev günde beş keremetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev 300-500 kalorilik öğünler sayesindemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev metabolizma gün boyunca hiç duraksamadanmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev tam gaz çalışacaktır" diyor Dr. Hyman.

  metabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! B-vitamini


  B VİTAMİNİ ALIN

  "B vitaminlerimetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev makinenizin tekerleklerini yağlar" diyor Mrametabolism (Ultra Metabolizma) kitabının yazarımetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev Fonksiyonel Tıp Enstitüsü'nden Dr. Mark Hyman. Eğer bu vitaminleri beslenerek alamıyorsanızmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev mutlaka multivitamin takviyesi alın.

  BOL BOL PROTEİN TÜKETİN

  Proteinmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücuttaki kalori yakma işlemini hızlandırır. Kimballmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev "Vücutmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev proteini sindirmek içinmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev karbonhidrat veya yağları sindirmekten daha çok enerji harcar" diyor. Ayrıca proteinmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev vücudun kas yapmasına ve kasları güçlendirmeye yarar. Vücudunuz ne kadar kaslı olursametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev dinleniyor olsanız bilemetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev o kadar çok kalori yakarsınız. Ayrıcametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev protein tüketimi sayesinde vücudunuz şekeri daha yavaş emer ve tatlı yedikten sonra kan şekeriniz aniden artmaz veya düşmez. Günlük yiyeceklerinizin yaklaşık yüzde 30 kadarını proteinli gıdalardan almaya özen gösterin. Yağsız balıkmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev dana etimetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev hindimetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev tavukmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yağsız sütmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yağsız yoğurtmetabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev yumurtametabolizma hızını hesapların,yağlarınızı yakın! Smilev fasulye ve kuruyemiş tüketin.

   Forum Saati Perş. Haz. 24 2021, 11:58