Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Dell’den 19 saat pil ömrü

djenergy
    djenergy
    3.Derece
    3.Derece

Erkek
    Müzik Türü</b></s> : Techno-Disco Dance
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu Dell&#8217;den 19 saat pil ömrü

Mesaj tarafından djenergy Ptsi Eyl. 01 2008, 11:29

Dell, yeni Latitude ve Vostro serisiyle her ihtiyaca uygun bir dizüstü bilgisayar sunmayı hedefliyor.

Dell, Yeni Vostro serisiyle kalite ve güvenirliği uygun maliyetlere sunarken son kullanıcıların karşısına daha şık ve renkli Latitude serisiyle çıkıyor.

Dell&#8217;den 19 saat pil ömrü 2708_dell_ic3Dell’in yeniden tasarlanmış olan Latitude serisi birçok farklı kullanıcı profiline hitap edecek:

Dell Latitude E4200, 12.1 inç ekran boyutu ve 1.0 kg.’lık ağırlığı ile şirketin tarihindeki en hafif ticari dizüstü bilgisayar olma özelliğini taşıyor. 13.3 inç kalınlığındaki Latitude E4300 ise 1.54 kg ağırlığında. Özellikle çok seyahet eden çalışanlar için büyük kolaylık sağlayan 1.0 kg ağırlık ile maksimum performans sağlıyor.

14.1 ve 15.4 inç ekran boyutlarındaki Dell Latitude E6400 ve E6500, yüksek performanslı kullanım arayanlar için masaüstü bilgisayarların yerini alacak. Ayrıca E6400’ler 19 saate kadar batarya ömrü sayesinde tüm gün boyunca kullanım olanağı sunacak

Şirket ayrıca anında epostalara, takvime, kontaklara ve Web’e sistemin ana işletim sistemine önyükleme yapılmadan erişime olanak tanıyan Dell Latitude ON teknolojisini de kullandı. Önümüzdeki aylarda Dell Latitude ON’un birkaç günlük batarya ömrüne olanak sağlayacak olan düşük voltajlı alt işlemci ve işletim sistemini Latitude E4200 ve E4300’lerde kullanması bekleniyor.

Dell&#8217;den 19 saat pil ömrü 2708_dell_ic4Dell’in yeni Vostro serisi küçük ölçekli işletmeler, kısıtlı bütçelerle çalışan devlet ve eğitim kurumları ve gelişmekte olan ekonomilerin ihtiyaçlarına hitap edecek:

Dell, Türkiye’deki küçük ölçekli işletmelerin, kısıtlı bütçelerle çalışan devlet ve eğitim kurumlarının ve dünyadaki gelişmekte olan ekonomilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki yeni Vostro dizüstü bilgisayarı ile iki yeni Vostro masaüstü bilgisayarı pazara sunuyor.

Dell Vostro A860 dizüstü bilgisayar; işle ilgili günlük görev ve işlemleri yerine getirmek için özel olarak donatılmış olan 15.6 inç kalınlığındaki uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayar. Bu sistem, entegre ağ, modem ve opsiyonel Bluetooth özelliği ile kablosuz bağlantıya ek olarak işletim sistemi olarak Ubuntu Linux ya da farklı Orijinal Windows Vista seçeneklerini sunuyor.

Dell Vostro A840 işe yönelik mobil bilgi-işlem için pratik bir teknoloji sunan 14.1 inç ekran boyutunda bir dizüstü bilgisayar. Standart olarak Ubuntu Linux işletim yazılımı ile sunulan sistemin aşırı parlamadan dolayı göz kamaşmasını engelleyen geniş bir ekranı bulunuyor. Model, özellikle hareket kabiliyetine, taşınabilirliğe ve küçük kompakt boyuta ekonomik fiyatlarla sahip olmak isteyen küçük ölçekli işletmeler ve masaüstünden dizüstü bilgisayara geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için ideal.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Nis. 28 2024, 11:50