Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Yardım için eve aldığı kadın, kocasıyla kaçtı (Adana)

djenergy
    djenergy
    3.Derece
    3.Derece

Erkek
    Müzik Türü</b></s> : Techno-Disco Dance
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu Yardım için eve aldığı kadın, kocasıyla kaçtı (Adana)

Mesaj tarafından djenergy Ptsi Eyl. 01 2008, 12:03

Adana'da kocasının yardım etmek için evine aldığı kadın ile kaçmasından sonra 6,5 aylık hamile kadın, 2 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor.

Hurmalı Mahallesi'nde yaşayan Yasemin Ö. (28), AA muhabirine yaptığı açıklamada, kocası Ahmet Ö'nün (30) bir arkadaşının kızı G.A'nın (21) bir süre önce eşiyle kavga ettiği için evinden ayrıldığını ve gidecek yeri olmadığı için 1,5 yaşındaki kızıyla kendi evlerinde kalmaya başladığını söyledi.

Evlerine aldığı G.A'yı Kayseri'de yaşayan kocasıyla barıştırmak için uzun süre uğraştığını ama sonuç alamadığını belirten Yasemin Ö, şöyle konuştu: ''Yaptığım bu iyiliğe karşılık G.A, eşim Ahmet'le kaçtı. Karnımdaki 6,5 aylık ikizlerim ve 2 çocuğumla ortada kaldım. G.A. hem ekmeğimi yedi hem de beni sırtımdan vurdu. Çocuklarım Melisa (5) ve Mertcan'ın (3) karnını doyurmak için evimdeki eşyaları sattım. Ama artık satacak eşyam da kalmadı. Kira parasını ödeyemediğim için ev sahibim yeni kiracı buldu. Yarın evden çıkmam gerekiyor. Yarından itibaren sokakta kalacağım.''

Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden yardım istediğini söyleyen Yasemin Ö, ''Ancak şu ana kadar yardım göremedim. İkizlerimi doğurduktan sonra çalışır, devlete borcumu öderim. Yeter ki şimdi zor durumumda bana yardım eli uzatılsın'' dedi. Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fazlı Doğanç, Yasemin Ö'nün kendilerine başvurduğunu doğrulayarak, ''Araştırmadan sonra, kendisi ve çocukları için ne gerekiyorsa yapacağız'' diye konuştu

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26 2024, 20:56