Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Refakatçi diye gittiği hastanede gözlerinden oldu!!

Keten*Prenses
    Keten*Prenses
    5.Derece
    5.Derece

Kadın
    Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu Refakatçi diye gittiği hastanede gözlerinden oldu!!

Mesaj tarafından Keten*Prenses Paz Ağus. 24 2008, 10:41

BİSİKLETİNDEN düşerek çenesinden yaralanan oğlunu, Zonguldak ****** Devlet Hastanesi’ne götüren Ayşe Eriş korkunç bir sağlık skandalının kurbanı oldu. Çocuğunun çenesine dikiş atılırken kan tuttuğu için bayılan genç kadın, ayıldığında gözlerinde şiddetli bir yanma hissettiğini söyledi. Eriş, “Oğlum Ozan’a pansuman yapan kişi, ayılmam için yüzüme saf alkol dökmüş, ayıldığımda canımın yandığını söyledim. Bir şey olmayacağını söyledi” dedi. Aynı gün gözlerindeki yanmanın dayanılmaz hale gelmesi üzerine tekrar acil servise gittiğini söyleyen Ayşe Eriş, “Doktor ‘sol göz yanmış sağ göz bulanık görüyor’ dedi ve gitti.” Bir gün sonra Karaelmas Üniversitesi Hastanesi’ne gittiğini söyleyen genç anne, “Sol gözümde yüzde 60, sağ da ise yüzde 20 görme kaybı tespit edildi. Çocuğumun tedavisi için gittiğim hastanede gözlerimi kaybettim. Hayatım alt üst oldu. Hastane aleyhinde suç duyurusunda bulundum” dedi.

Forum Saati Paz Nis. 28 2024, 13:43