Music-Lives.TK

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music-Lives.TK

~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

haydaRıN ikNa mektußu =))

miNe
    miNe
    5.Derece
    5.Derece

Kadın
    Müzik Türü</b></s> : RocK
    Rep : 0
    Tecrübe Puanı : 0

Konu İkonu haydaRıN ikNa mektußu =))

Mesaj tarafından miNe Paz Eyl. 07 2008, 16:24

Haydar ´in ikna Mektubu yazı
    Menekse mor gözlüm, al yanaklim, seni bir daha dövmeyecegim. Lütfen artik eve dön. Bak Yasar haliya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarim bugün de hep seni aradi, yikanmak için. Seni çok ariyorum, bir haftadir aksam rakilarinin tadi tuzu yok... Ev sensiz çok issiz. Gerçi nasil, nerede yattigimi, kime nasil çaktigimi falan hiç hatirlamiyorum ama onun sen olmadigini bir büyük rakinin sonunda dahi hissedebiliyorum.
    Kezban, ben sana asigim. Eve döndügün gün, bunu arkadaslarla kutlayacagim. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasil duygulandigimi bilemezsin. Elimdeki siseyi, hirsimdan ananin fotografina firlattim. (Artik duvarlari gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kisa Maltepe getirebilir misin?
    Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardi, ben de okeye dönerken dikkatleri dagitmak için habire dolma yiyip,''yiyin yiyin nefis olmus'' dedim. Nasil zeka ama.. Zeynep´in tezkeresinde okul ve sinif kismini bos biraktim. Onu da mi ben dolduracagim?
    Bu sabah seni kacirisim aklima geldi, efkarlanip bir cigara yaktim. On dört yaslarinda tas gibi kizdin. Nasil; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmistik? Peki, seni piknik tüpü ile dövüsümü hatirliyor musun? Yeni evliydik, bir bogaz gezisi dönüsüydü. Mehmetgiller kapida bekliyorlardi, sen daha roka bile hazirlamamistin ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bagirmisti. Mutfagin kapisini içeriden nasil kilitledigimi, ocagin oradan tüpü nasil kaptigimi falan hiç hatirlamiyorum. O gece Ramazan 'lar gidince sen Yasar 'i dogurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yasarimi... Bu arada son maasinla Yasar 'a don falan aldim...
    Artik yuvana dön, asabimi bozma! sinirlendim

Kocan Haydar

Forum Saati Ptsi Mayıs 06 2024, 15:54